Zakopiańskie Mikołajki 2023

W sobotę, 9 grudnia, serdecznie zapraszamy na Zakopiańskie Mikołajki - rodzinny festyn, który już na stałe wszedł do kalendarza wydarzeń miejskich. W tym roku zapraszamy najmłodszych i tych nieco starszych do Parku Miejskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Obecność obowiązkowa!

Wśród atrakcji nie zabraknie wizyty najbardziej wyczekiwanego Gościa - Świętego Mikołaja, oraz:

- występów artystycznych dzieci z zakopiańskich szkół
- kiermaszy ciast i innych pyszności
- pokazów szczudlarzy
- stoisk z aktywnościami dla najmłodszych
- i wiele innych

Niech ten dzień będzie niezapomniany, pełen ciepłej i świątecznej atmosfery. Niech, jak co roku, rozbrzmiewa radosny śmiech dzieci, a spotkanie ze Świętym Mikołajem będzie niezapomnianym przeżyciem - także dla tych starszych.

Miejsce: Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Stanisława Staszica, Zakopane, Polska

Data i godzina rozpoczęcia: 2023-12-09 - 2023-12-09 od 11:00 do 15:00

Dla dzieci: Tak