Pomoc dla Placówki opiekuńczo-wychowawczej "Tatrogród" w Zakopanem

Drodzy Rodzice,

Zbliżają się Mikołajki  Będzie organizowana zbiórka dla Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej "Tatrogród" w Zakopanem.I stąd moje pytanie : Czy jesteście chętni, by się zmobilizować i stworzyć dla nich paczki na Mikołaja?  Pomoc oczywiście nie jest obowiązkowa.

Pamiętajmy o tym, ze nasz mały gest może sprawić wiele radości potrzebującym dzieciom.

Placówka zapewnia całodobowa opiekę i wychowanie dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionych opieki rodzicielskiej, dla których nie znaleziono rodziny lub opieki zastępczej.

Znajduje się tam 14 wspaniałych dzieciaków w wieku od 5 do 17 lat.

Po uzgodnieniu z Panią Dyrektor podaje listę czego dzieciom najbardziej brakuje :

słodycze

nutella

kremy do smarowania pieczywa

ciasta w proszku z których wychowankowie będą mogli samodzielnie skorzystać i upiec ciasta

ozdoby do pierniczków, lukry które wykorzystają piekąc pierniczki świąteczne

owoce

płatki, miód, herbatę, kapsułki do prania, pasta do zębów, szczoteczki, żele pod prysznic, szampony do włosów

Sprawmy, aby dzieci miło wspominały MIKOŁAJKI :))